RPS - Uniwersytet Warszawski

RPS - Uniwersytet Warszawski

Ogłoszenie

Kochani jest taka propozycja żeby zorganizować wspólny wyjazd na parę dni. Typowo integracyjny typowo relaksacyjny:) Typowo odpoczynkowy. Część osób była w ośrodku który zaproponował prof Dobrzyński i ja miałem to szczęście uczestniczyć w nim Szczerze sam byłem pod wrażeniem raz że miejsca, dwa że mimo wykładów udało się nam odpocząć wiec co będzie jak pojedziemy czystą balangę i wspólne spędzenie czasu Termin jest oczywiście do ustalenia:) może koło wakacji albo wrzesień - INFORMACJE Forum MSM, Lub RPS OFFTOP

#1 2010-12-26 19:30:52

 Admin

ADMINISTRATOR - BOSS

3138149
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 387
Punktów :   

Materiały i pomoce naukowe

Wątek zaczerpnięty z forum głównego www.msmuw.fora.pl

Moi drodzy forumowicze jak już pewnie niektórzy wiedzą Dropbox upadł śmiercią tragiczną. Spowodowane było to wiecznym zamieszaniem, kasowaniem plików i zamieszczaniem śmieci, które ni jak nikomu nie służyły tylko zawalały miejsce
Razem z Raulem i ewmią postanowiliśmy tym razem skorzystać z usług Google docs i mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez zamieszania i będziemy mogli spokojnie wszyscy korzystać z materiałów
Wszyscy którzy coś mają proszeni są o wrzucanie na pocztę mail: forummsm@gmail.com i tym razem zarząd forum będzie się zajmował segregacją nadesłanych materiałów
Życzymy owocnej nauki

Materiały znajdują się pod linkiem:

https://docs.google.com/leaf?id=0B81TXA … MTI4&hl=en

pozdrawiam
Admin


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli ktoś potrzebuje korków lub chce się zacząć uczyć niemieckiego zapraszam po szczegóły na PW:)

Offline

 

#2 2011-01-04 18:40:01

 zet

FORUMOWICZ

7259322
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 320
Punktów :   

Re: Materiały i pomoce naukowe

nie wiem gdzie można to umieścić, ale to chyba najodpowiedniejsze miejsce

z moich notatek połączonych z informacjami z dziekanatu wynika, że egzaminy w tej sesji mamy jak następuje:

Metody badań społecznych - 9.01 aula C na zajęciach
Prawo pracy - 9.01 aula c na zajęciach
Strategie organizacji - 22.01 aula A w grupach ( grupa bodajże od s do z o pięknej godzinie 19!)
Procesy integracji europejskiej - 30.01 aula A, 18:15
Analiza koniunktury - 05.02 Aula A, podział na grupy w późniejszym terminie
zarządzanie projektami - 06.02 Aula A, podział na grupy w późniejszym terminie

jest ktoś kto może potwierdzić me notatki?

Już wszystkim jak i sobie życzę powodzenia i błagam wszystkich w niebie, żebym zaliczyła to w terminie, bo chcę wyjechać na zasłużony urlop zimowy kuna fak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Koln noclegi w Mielnie